BİM CV Örnekleri

0

BİM CV Örnekleri

BİM Mesleği Hakkında Genel Bilgi

Türkiye’nin en büyük ciro payına sahip, 6000 mağazası ile hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, bütün indirim imkânlarını ürünlerine yansıtıp satış yapan perakende gıda satıcısı. Toplamda 42.000 kişiye istihdam sağlayan bu işletmelerde, sırasıyla kasiyerlikten mağaza sorumlusuna yükselip; dışarıda verilen ücretlerin üstünde bir ücret alarak çalışmak istemez miydiniz?

BİM CV’si Neler İçermelidir?

BİM Marketleri’nde çalışmak için eğitim durumunuzun en az lise düzeyinde olması gerekmektedir. Yaş sınırı olarak 30 özel durumlarda 35 yaş olarak belirlenmiştir. Mağazalarında mağaza sorumlusu, mağaza sorumlu yardımcısı, tam zamanlı çalışanlar, yarı zamanlı çalışanlar ve yılın belirli zamanlarında İŞKUR’UN sağladığı yetiştirme programındaki elemanlar ile çalışmaktadırlar. Sizde bu marketlerde çalışmak istiyorsanız güzel bir CV hazırlayarak işe koyulabilirsiniz.

BİM CV’sinde Giriş Yazısı Nasıl Olmalı?

Öncelikle hazırlayacağınız CV için arkasına BİM logosu eklemeniz CV’nizi ilginç kılacaktır. Kişisel bilgilerinizin olduğu kısmı doldurduktan sonra eğitim bilgilerinizi, özel bir durumunuz var ise belirtmeniz yararlı olacaktır. Bütün bilgileriniz açık ve net olmalıdır.

BİM CV’sinde Eğitim Bölümü Nasıl Yazılır?

Sonrasında önceki çalıştığınız yerleri tarih sırasına göre sıralamanız, işten çıkış nedenlerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Sahip olduğunuz sertifika programlarını, becerilerinizi, gittiğiniz konferansları da tarih sıranıza göre yazmanız; hangi programları ne düzeyde bildiğinizi de yazmanız gerekmektedir.

Referans bilgilerini eklemeye gerek var mı?

BİM marketlerine işe alımlarda referans bilgilerine önem verildiğinden; referans vereceğiniz şirket ismi, kişisi, adres bilgileri, telefon bilgileri mutlaka yazılmalıdır. En son cv’ye fotoğraf ekleyip, herhangi bir BİM mağazasına teslim ederek, görüşmeye çağırılmayı bekleyebilirsiniz. Yoğunluk ve ihtiyaç durumuna göre dönüş zamanları değişmektedir.

 İş Deneyimi Alanı Nasıl Yazılmalı

İşe başladığınızda sözleşme hazırlanmakta, kişisel bilgileriniz tekrar istenmektedir. İşe başlarken iş yerinin gitmenizi istediği kurslar bulunmakta, yönlendirmeler iş veren tarafından sağlanmaktadır.

Güncel İş İlanlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

BİM CV Örneği İNDİR

Diğer CV Örneklerine Buradan Ulaşabilir, Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir