Bilim İlaç Mülakat Soruları

0

Bilim İlaç Mülakat Soruları

Bilim İlaç Mülakatında sorulan sorular

1953 yılından beri sektör içerisinde faaliyet gösteren Bilim İlaç oldukça geniş bir istihdam seviyesine sahip. İleri seviyede teknolojileri ve uluslar arası standartların üzerinde üretim gerçekleştiren firmanın elemanlarını alırken ince eleyip sık dokuması oldukça normal. Bilim İlaç çok büyük bir şirket olduğu için mülakatlarını birçok şekilde gerçekleştiriyor.

Bilim İlaç Mülakat Aşamaları

Her pozisyon için farklı bir mülakat sistemi belirleyen firma bazı pozisyonlar için öncelikle online mülakatlar uyguluyor. Belirli sorularda oluşan bir sınav denmesi mümkün olan bu mülakattan belli bir puanın üzerinde aldığınız zaman birebir görüşme hakkı kazanıyorsunuz.

Birebir görüşmeleri gözetmenler uyguluyor ve ardından bu görüşmede başarılı olmanız durumunda bir sunum gerçekleştirmeniz talep ediliyor. Başarılı bir sunum gerçekleştirirseniz İnsan Kaynakları Müdürü ile görüşme hakkı elde ediyorsunuz.

  • Birebir mülakatlarda genel olarak işe ulaşım ve çalışma saatleri ile ilgili sorular ön planda tutuluyor.
  • Kişiliğinizi analiz etmek için iş dışı soruların da sorulması mümkün. Hayatınız içerisinde herhangi bir zamanda çözdüğünüz bir sorundan bahsetmenizi istediklerinde bu durumun iş ile ne alakası var diye düşünmeyin.

Bilim İlaç Mülakat Süreci

Mülakatlar arasında 10 gün kadar bir ara veriliyor. 1 aylık süreç sonucunda eğitime hak kazanacağınız netleşiyor. 2 aylık eğitime 100 kişi başlıyor, 2 ay sonunda 60 kişi istihdam ediliyor. Eğitime hak kazanmanız işi aldığınız anlamına gelmiyor bu dönemde de kendinizi göstermeniz oldukça önemli.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir