Bilge Adam Mülakat Soruları

0

Bilge Adam Mülakat Soruları

Bilge Adam Kimdir?

1997 yılından beri uzman bir kadro ile 4 farklı sistemde uzman yetiştirmeyi amaçlayan Bilge Adam; Uzman Kaynaklar, Akademi, Yazılım, Altyapı bölümlerine hem eleman yetiştirmekte hem de kadrosuna yeni elemanlar dahil etmektedir. Bilişim konusunda en donanımlı hizmeti veren Bilge Adam Türkiye’nin en önde gelen kuruluşu demek yanlış olmaz.

Bilge Adam Mülakatları

  1. Bilge Adam mülakatları genelde yüz yüze gerçekleşmektedir. Pozisyonunuz ile alakalı olarak iş tanımı size mülakat sırasında sunulmaktadır.
  2. Ardından Mevcut durumunuz göz önüne alınarak bu konu irdelenmektedir. Branşınızla ilgili teknik bilgi soruları oldukça fazla sorulacak ve verdiğiniz cevaplardaki eminlik dikkate alınacaktır.

Kariyer hedefiniz de kurum için oldukça önemlidir. Buna ek olarak Bilge Adam uzun süreli çalışanlar isteyen bir kuruluştur bu nedenle ne süre boyunca bu kadroda yer almak istediğiniz önem taşımaktadır.

Maaş beklentiniz de ilk aşamada oldukça önemli. Firmanın önereceği bütçe ile sizin beklentilerinizin uymasına önem veriliyor.

İnsan kaynakları ile görüşmeniz ardından direk net bir cevap almayı beklememeniz gerekli. Size belli bir tarih verilerek bütün adayların değerlendirilmesi ardından size dönüş yapılıyor.

Mülakatta Sorulan Tüm mülakat soruları ve cevapları için TIKLAYINIZ!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorumu Siz Yapın!

  Subscribe  
Bildir