Beymen İş Başvurusu 2016

0

Beymen İş Başvurusu 2016

Mağaza sektörünün lider isimlerinden bir tanesi olan ve kalitesiyle birçok kişinin tercihi haline gelen Beymen mağazaları, birçok farklı alanda hizmet veren mağazalarına deneyimli elemanlar arıyor. 2013 yılında artan mağazaları sebebiyle birçok bölümde eleman arayan Beymen mağaza işletmeleri, belirli kriterlerde kişilere iş imkanı sağlamak istiyor. Beymen club mağazalarında şu anda eleman ihtiyacı olan bölümler arasında Kat Danışmanı(Takım Yöneticisi), Satış Danışmanlığı, Stil Danışmanlığı, Pazarlama ve Merchadiser gibi kısımlar yer alıyor.
Beymen club mağazaları, satış danışmanlığı dışındaki tüm eleman ihtiyaçları için üniversiteden o iş kısmına uygun bir bölüm mezunu olmayı şart koşuyor. Bunun yanı sıra o işe ilgi duyan ve modayı yakından takip eden kişilerle çalışmak isteyen Beymen Club, işe başvuracak kişilerin ana dili dışında en az bir dil bilmesini talep ediyor. Beymen club kalıcı bir ekip oluşturmak amacıyla eleman alımı yaptığından dolayı erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmasına önem veriyor.

Beymen club mağazaları genel kriterlerinin yanı sıra bölümlerine göre de değişiklik gösteren bazı kriterlerde sunuyor. Bunlar arasında pazarlama alanı için iletişim gücü sağlam olan veya Merchandiser için İtalyanca bilme ve 2 yıllık deneyimi olması gibi kriterleri de istiyor.
Kriterlerini sağlayan elemanlarıda uzman ekibinde görmek isteyen Beymen club mağazası, elemanlarını son derece güvenli ve huzurlu bir iş ortamı sağlamayı garantiliyor.

beymen
Beymen club mağazalarının eleman ihtiyacı duyduğu kısımlar öğrenmek ve başvuruyu yapabilmek TIKLAYIN!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir