Bauhaus İş Başvurusu 2013

0

Bauhaus İş Başvurusu 2013   

Bauhaus, Avrupa ülkelerinde hizmet veren ve şu anda 13 ülkede bulunan lider ev-muftak ve daha birçok bölümden alet satan geniş bir market zinciridir. Bauhaus Türkiye’nin birçok noktasında müşteriyle buluşurken, Avrupa’nında birçok noktasında en çok tercih edilen marketler arasında olmayı başarmıştır. Şu anda ev, mutfak, bahçe, teknoloji ve birçok elektronik aleti fabrikadan direk olarak halka sunmaktadır.

Bauhaus her geçen gün büyüyen iş yükünü dinamik, çalışkan ve tecrübeli elemanlarla kapatmayı hedefliyor. Bu sebeple şu anda dinamik elemanlarla çalışmak isteyen Bauhaus şubeleri, şu anda yeni eleman almak için başvurularını bekliyor. Dinamik, kendine güvenen, güler yüzlü, eğitimli kişiler Bauhaus’un bünyesine girebiliyor ve başvuru yaparak Bauhaus’un asil elemanı olarak işe başlayabiliyor.

bauhouse

Bauhaus şubelerinde şu anda en çok satış departmanında eleman gereksinimi duyuluyor. Satış departmanı alınacak işçilerde ise daha önce tecrübe kazanmış kişileri seçiyor. Tercihen meslek lisesi mezunlarıyla çalışmak isteyen Bauhasus, satış departmanının yanı sıra birçok kısımına da personel alımı yapmak istiyor. Bu açık pozisyonlara ise bauhaus’un insan kaynakları üzerinden ulaşılabiliyor.

Bauhaus şu anda Kozyatağı,Bayrampaşa, Beylikdüzü, Söğütözü, Etlik, Nilüfer ve Bakırköy şubeleri başvuruya açık olup, Bauhaus şubelerine başvurular internet üzerinden de yapılabiliyor. Eğer ki sizde Bauhaus’da çalışmak ve uluslararası hizmet veren bu firmayı çalışma geçmişinizi ekleyebilmek istiyorsanız  linkine tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bauhaus  İş Başvuru Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir