Bank Mellat İş Başvurusu 2013

0

Bank Mellat

İran’ın öne çıkan bankalarından biri olan Banka Mellat, özellikle İran ve Türkiye arasında bulunan ticari alışverişlerin daha geniş çaplı ilerlemesine olanak sağlamaktadır. İki ülke arasında gerçekleşen projelere önemli ölçüde destek sağlayan banka, ayrıca yurt içinde var olan ekonomik hareketliliğin canlanmasına yardımcı olmaktadır.

 

Banka Mellat müşterilerine hangi konularda hizmet vermektedir?

Banka Mellat, müşterileri için hem bireysel hem de kurumsal anlamda hizmet veren bir İran bankası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca iki ülke arasında gerçekleşen ticari projelerin desteklenmesinde oldukça önemli bir konumda yer alan banka, müşterileri için mevduat, kredi, zaman aşımı hesaplar ve bilinen pek çok bankacılık uygulamaları gibi hizmetler sunmaktadır.

bankmellatBanka Mellat diğer bankacılık hizmetleri arasında;

–          Havale işlemleri,

–          Teminat Mektupları

–          Akreditif Teyit İşlemleri

–          Aval ve Kabul Kredileri

–          Tahsil İşlemleri

–          Döviz Hizmetleri

–          Danışmanlık Hizmetleri

yer almaktadır.

Diğer yandan Banka Mellat, Türkiye içerisinde 3 farklı şubeye sahiptir. Ankara, İstanbul ve İzmir’de şubeleri bulunan banka, ilerleyen zamanlarda Türkiye bünyesinde bulunan şube sayısında artışa gitmeyi planlamaktadır. Müşterilerine daha geniş bir hizmet ağı sunmayı amaçlayan Banka Mellat, ayrıca önce müşteri memnuniyetini benimseyen bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerinden gelen talepleri her konuda değerlendirmeye alan ve onların isteklerini hiçbir zaman geri plana atmayan banka, verdiği kaliteli hizmet ile pek çok kişinin tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir