Bank Asya İş Başvurusu

0
[ads]

Bank Asya 1996 yılında özel finans bankacılığı olarak kurulmuş bir bankadır.  Faizsiz bankacılığın gerekçelerine uyarak ülke ekonomisine destek olmayı hedeflemiş olan Bank Asya’nın amacı teknolojinin son imkanlarını kullanarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

 

Bank asya sizlerei cep bankacılığı, internet şubeciliği,SMS kanalları ve telefon desteği ile her dakika hizmet veren bir kurumdur. Türkiye genelinde 521 atm’si bulunmakta ve bünyesinde 5000 personel çalıştırmaktadır. Bunların yanı sıra geçtiğimiz yıl The Mobies’de en iyi mobil web sitesi ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Sizde Bank Asya’da çalışmak istiyor ve aşağıdaki aranan özelliklere uyuyorsanız, hemen aşağıdaki iş başvuru formunu doldurarak anında başvurun!

bank-asya-is-basvurusu

 

Bank Asya işe alımlarda aşağıdaki şartları :

  • T.C. Vatandaşı olmak veya yabancı uyruklu ise çalışma izni almış olmak,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • En az önlisans mezunu olmak,
  • Banka tarafından yapılacak araştırmalar sonucunda olumlu istihbarata sahip olmak,
  • Resmi veya özel herhangi bir kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak,
  • Yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda başarı göstermek şartları aranıyor.

NOT: Unilever bünyesinde çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Unilever bünyesinde çalışmak ve harika bir  CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

Bank Asya iş Başvuru Formuna ulaşmak için TIKLAYIN!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir