Aykut Kocaman Maaşı

0

Aykut Kocaman Maaşı Ne Kadar?

Ünlü teknik adam Aykut Kocaman’ın aldığı maaşı merak eden okurlarımız için maaşının ne kadar olduğu konusunda detayları vermek istiyoruz.

Aykut Kocaman Ne iş Yapar?

Futbolculuk kariyerinin sona ermesinden sonra aldığı sertifikalar ile birlikte teknik adamlık kariyerine başlayan deneyimli teknik adam 2017-2018 sezonunda Fenerbahçe’nin teknik direktörlük koltuğunda oturmaktadır.

Aykut Kocaman görevi nedir?

Çalıştığı takımlarda her zaman oynattığı futbol ile dikkat çeken Aykut Kocaman’ın özellikle savunmaya dayalı bir sistem tercih ettiğini belirtmek istiyoruz. Bu konuda zaman zaman eleştirilerin odağında olan Aykut Kocaman zaman zaman ciddi sorunlar yaşamaktadır.

Aykut Kocaman ne kadar maaş almaktadır?

Futbolculuk kariyeri kadar teknik adamlık kariyeri de oldukça popüler geçen deneyimli teknik adamın şu an için Fenerbahçe’de aldığı yıllık maaşın 4 Milyon TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Euro üzerinden anlaşma yaptığı Fenerbahçe’den yıllık 1 Milyon Euro alan Aykut Kocaman’ın özellikle 1+5 yıllık anlaşma karşılığında 1.5 Milyon Euro’ya imza attığını belirtelim.

Ayrıca Fenerbahçe yönetimi ile yaptığı sözleşme gereğince Aykut Kocaman’ın takımı şampiyon yapmasından sonra alacağı prim 600 Bin TL, Takımın sezon sonunda şampiyonlar Liginde yer almasını sağlaması durumunda 500 Bin TL ve Türkiye Kupası kazanılması durumunda ise 250 Bin TL prim alacağı Fenerbahçe tarafından KAP’a bildirildi. Fenerbahçe’ni UEFA Avrupa Ligini kazanması durumunda ise 2 Milyon TL yani 500 Bin Euro prim alacağı açıklandı.

Diger Mesleklere ve Kişilere Dair Tum Maas Bilgilerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir