AVON Temsilcisi Nasıl Olunur

0

AVON Temsilcisi Nasıl Olunur

AVON temsilcisi olarak siz de freelance olarak ürün satışından para kazanabilir ve bu alanda çevrenizdeki kişilere kozmetik ürünler satış yaparak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. AVON temsilcisi olmak için AVON’a insan kaynakları üzerinden CV gönderebilir ve bireysel başvuruda bulunabilirsiniz.

AVON Temsilcisi Ne İş Yapar?

Temsilci AVON’un ürünlerinin satışını ve bu satış üzerinden de belli bir miktar kar marjı olan görevlidir. Freelance olarak görev yapan bu satış temsilcileri gerek kendi evinde gerekse stand kurarak satış yapabilir ve her satış başına AVON’un belirlediği kar üzerinden para kazanabilir.

AVON Temsilcisi Görevleri

Avon’un ürünlerini çevresindeki kişiler başta olmak üzere arkadaşları, dostları, girdiği sosyal etkileşim kurduğu ortamlar gibi farklı alanlarda markanın ürünlerini tanıtmak ve satış yapmak.

AVON Temsilcisi Kaç Saat Çalışır

Belli bir sınır yoktur isterseniz günde 5 saat isterseniz hiç çalışmayabilirsiniz. Tamamen size bağlıdır. Satış odaklı kar olmasından dolayı satış yapmak sizin karınızadır.

AVON Temsilcisi Nerelerde Çalışır

Genel olarak kadın günleri, sosyal etkileşim kurduğu yaşam alanlarında aktif olarak satış yaparak bu şekilde kazanç elde edebilmektedir. Bunların yanında kazanç sağlamak için en az satış başına %15, en fazla %25  orandakazanç elde etmektedir.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Satış yapmak ve para kazanmak için özel bir şart yoktur herkes temsilci olabilir ve kazanç sağlayabilir bunun için çevrenizin geniş olması ve sosyalleşme ortamlarınızın fazla olması yeterli olacaktır, sizler de sosyal biriyseniz ve satış yapabilirseniz AVON’a başvurabilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir