Avivasa Finansal Danışman Maaşları

0

Avivasa Finansal Danışman Maaşları

Finansal danışman ne iş yapar?

 Finansal danışman olarak hizmet veren bir kişi, kendi müşteri potansiyelini yakalamak adına çalışmalar yapmaktadır. Elbette ki bu durumda müşteri ilişkilerini üstlenir. İhtiyaç analizleri yaparak, en doğru ürünü satmak adına hizmet verir.

Finansal danışman görevleri nelerdir?

Müşteriler ile ilişkileri düzenler ve kişilere danışmanlık hizmet verirler. AVIVASA finansal danışmanlık firması olurken, burada hizmet veren finansal danışmanlar ise müşterilere en iyi hizmeti sunmak adına ilişkiler kurar. Sundukları ürünler ise, bireysel emeklilik ve hayat sigortası gibi ürünler olurken, teknik eğitimler, satış ve uygulama yönetimlerini üstlenmektedirler.

Finansal danışman nerelerde çalışabilir?

Finansal danışmanlar, AVIVASA gibi finansal kuruşlularda hizmet vermektedir. Çalıştıkları ortamlar ofis ortamı olurken, müşteri telefonları ile ilgilenerek, müşteri hizmeti gibi birtakım hizmetleri de paylaşırlar.

Finansal danışman ne kadar maaş alır?

AVIVASA finansal danışman maaşları, 4 yıllık fakülte ve 2 yıllık ön lisans programlarından mezun olan kişilere göre değişiklik göstermektedir. Kişinin yeterlilikleri ve tecrübeleri, aldığı eğitimler ve sahip olduğu sertifikalar, maaşları etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Yeni başlayan bir finansal danışman maaşı ortalama olarak 2000 TL civarında olsa da ürün satışı sonrasında alınan pirimler ile 3-5 kat daha fazla gelir elde edebilmek mümkün olmaktadır. Elbette ki mülakat esnasında maaş konusunda da yetkili kişiden detaylı olarak bilgi sahibi olabilmek mümkün olacaktır. Web sayfamızdan diğer başlıklarımıza da göz atabilirsiniz.

Diger Mesleklere Dair Tum Maas Bilgilerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir