Avivasa Emeklilik Personel Eleman İşçi Alımı

0
[ads]

Avivasa Emeklilik Personel Eleman İşçi Alımı

 

Son yıllarda devlet desteklemesiyle dikkatleri üzerine çeken bireysel emeklilik sistemleri(BES) birçok sigorta şirketi ve bankalar bünyesinde kurulan şirketler vasıtasıyla oldukça etkin bir şekilde tercih edilmeye başlamıştır. Bu şirketlerden biri olan Avivasa Emeklilik sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla çeşitli yatırımlar yapmaktadır. Yapılan yatırımlardan biri de çalışan sayısını artırmak şeklinde hayat bulan Avivasa Emeklilik Personel Eleman İşçi Alımı konusunda hizmet kalitesinde olduğu gibi oldukça titiz davranmaktadır.

Avivasa Emeklilik personel alımları nasıl olmaktadır?

2007 yılında Akbank ile anlaşmalı bir şekilde kurulan ve Akbank müşterisi olsun olmasın birçok yatırımcısı bulunan Avivasa Emeklilik, bir Sabancı grubu şirketi olan Ak Portföy tarafından yönetilmektedir. Avivasa 2500 civarında çalışanı ve 750 civarındaki Akbank şubesiyle birlikte müşterilerine oldukça geniş ve kaliteli bir hizmet ağı iddiasında bulunmaktadır. Bu iddiasını devam ettirmek amacıyla çeşitli internet siteleri üzerinden ve kurumsal internet sitelerinin insan kaynakları bölümünden yayınlanan 45’i aşkın iş ilanıyla; insan kaynakları yetilisi, finansal danışman, çözüm mimarı, satış yöneticisi gibi pozisyonlarda çalışmak üzere eleman alımında bulunmaktadır.

avivasa Kaliteli eleman çalıştırmanın ne denli önemli olduğunu bilen şirket kendine güvenen ikna kabiliyeti yüksek, sağlam temelli, girişken ve gelişime açık kişilerden oluşan bir eleman profili üzerinde durarak, yapılan başvurular içinden, bu tür başvuru yapan kişiler arasından seçtiği elemanlarla yoluna devam etmektedir. Siz de bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız gerekli bilgi birikiminize güveniyorsanız aşağıdaki verilen link üzerinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Avivasa İş Başvurusu İçin Açık Pozisyonları Görmek için TIKLAYINIZ!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir