Atakan Koru Ne İş Yapar

0

Atakan Koru Ne İş Yapar

İTÜ mezunudur. Edirne Keşan’lı olan Koru İşletme Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.4 dil bilen Koru bir alışveriş merkezinde kafe işletmeciliği yapmaktadır. Atakan Koru’nun ailesi çiftçilik ve ticaretle uğraşmaktadır. Binlerce dönüm arazide çeltik üretimi yapan ailesi son derece mütevazi bir yaşam sürmektedir.

Atakan Koru Görevleri

Kendi işinin patronu olan Atakan koru İstanbul’da çok işlek önemli bir alışveriş merkezinde kafe işletmeciliği görevini yürütmektedir.

Atakan Koru Kaç Saat Çalışır

Kendi işi olmasından dolayı günlük belli bir çalışma saati yoktur, yani 5 saat de çalışabilir 12 saat de o yüzden zaman zaman kafasına göre izin de yapabilir. Neticede kendi kafesi ve kendi işinin patronudur. Genel olarak kafede zaman geçirdiği bilinen Atakan Koru burada yoğun mesai harcamaktadır.

Atakan Koru Nerelerde Çalışır

Son dönemlerde Azra Akın ile adı anılan ve evlilik ile mutlu sona eren Ataken ve Azra ikilisi Tekirdağ’da yapılan düğün ile dünya evine girdi. Atakan Koru’nun çalışma alanlarına baktığımızda genel olarak AVM’de bulunan kafede zaman geçirdiğini bilmekteyiz.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

İşletmeci olmak için iyi bir fikre sahip olmamız gerekiyor, ardından bu alanda girişimci olabilir ve iyi işler çıkarabiliriz. Ancak ilk önce parlak bir fikre sahip olmanın yanı sıra iyi bir girişimci olmamız gerekecektir. Ardından fikrimizi hayata geçirebilir ve iyi bir kafe veya farklı bir işletme patronu olabiliriz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir