Asena İş Başvurusu 2013

0

Asena İş Başvurusu 2013

Günlük giyim, abiye ve gece elbiselerinde Türkiye’de yeni bir çığır açan çiçeği burnunda giyim markası Asena giyim sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Antalya merkezde 3 şube ile faaliyet gösteren şirket özellikle turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Özellikle ulusal bir marka olma yolunda büyük bir yol kat etmiş olan marka ihtiyaç durumunda yeni yüzler aramaktadır.

 

Asena İş Başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Giyim konusunda yeteneği olan, insanların üzerine neyin yakışıp neyin yakışmayacağı konusunda karar verme yetisine sahip, iletişim kurmada zorluk yaşamayan ve çözüm odaklı pozitif düşünen bir kişiliğe sahipseniz asena giyim mağazalarında kendinize yer bulabilirsiniz. Asena iş başvurusu 2013 yılında da devam etmektedir. İş başvurularını Antalya’da bulunan 3 şubenin herhangi birinin insan kaynakları bölümüne başvuruda bulunarak yapabilirsiniz. Ayrıca asena-giyim şirket eleman ihtiyacını internet üzerinden verdiği ilanlar aracılığı ile de karşılayabilmektedir. Muhasebe elemanından satış danışmanına, kasiyerden temizlik personeline kadar birçok pozisyonda iş başvurusu kabul edilmektedir. Her iş başvurusu tek tek ön değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Ön değerlendirmeden sonra mülakata girecek adaylar belirlenmektedir. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılarak iş görüşmesine çağırılacaksınız. Mülakatta kendinizi ne kadar iyi ifade ederseniz ve bilgi ve becerileriniz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz işe alınmanız noktasında o kadar avantaj sağlayacaksınız. Başarılı bir mülakat sonucunda iş başı yapmanızın önünde herhangi bir engel görülmemektedir.

Asena giyimin yerli iş gücü ve sermayesiyle yazmış olduğu başarı öyküsünde sizde kendinize bir yer edinmek istiyorsanız daha ne duruyorsunuz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir