Aselsan İş Başvurusu

0

Aselsan İş Başvurusu

Aselsan Türkiye de en önemli kuruluşlardan biri olup milli açıdan projeler alanında da ülke çapında destek özelliği mevcuttur. Ürettiği cihazlar ve yazılımları sayesinde de ülke güvenliği adına mücadele edebilecek bir kalkan özelliğindedir. Aselsan yeni mühendisler alarak sürekli bir gelişim ve yenilikçi anlayış, sıfır beyinler üzerine çalışmalar yürüten bir firmadır. Firmanın misyonluğunda asla başarısızlık olgusu yer almadığından başarılı mühendislerle çalışma hedefleridir. Bu sebeple de personel konusunda titizdir.

Aselsan İş İlanları 2018

Aselsan ailesinin bir parçası olabilmek için iş başvuru formu doldurmak yapılması gereken ilk adımdır. İşi arayan kişi gerek nitelikleri gerek hedefleri doğrultusunda varolan iş fırsatları için başvuru yapması gereklidir. Aselsan eleman alımlarında hedef stajyer mühendisler, yeni mezunlar ve deneyimli adaylar üzerindedir. Aselsan İş İlanları çalışma fırsatlarına firmanın sitesinden ulaşmak mümkündür.

Aselsan Çalışmak İçin Gerekli Şartlar

Aselsan personel alırken ekip çalışmasına uygun, Türkiye deki başarısını kanıtlamış üniversitelerden mezun adaylara öncelik verir. Mesela bünyesinde en çok ODTÜ lü mühendisler vardır. Üniversite başarılarının yanısıra kişilik özellikleri de önem taşır, yapacakları işle mesleki uygunluklarını test ederek standartlarda olup olmadığı kontrol edilir. Aselsan stajlara çok önem verir. Aselsan bünyesindeki aday mühendisler hafta içinde gelip asgari ücret karşılığı görevlendirilir, performansları sonrasında da artık kadroya geçme zamanı gelir.

Aselsan CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Aselsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aselsan grubu kadrosuna her zaman nitelikli insanlar kazandırma hedefini taşır. Bu hedef doğrultusunda aldığı personeller ile standartları pekişir. Aselsan’a iş başvurusu firmanın sitesinden çalışma alanları bölümünden yapılabilmektedir. Burada ilgili iş olanakları sunulmaktadır bunun dışında da iş arayan nitelikli kişi başvuru formu da yollayarak incelemeye dahil olabilir.

Aselsan İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir