Aras Kargo Personel Alımı 2014

2
[ads]

Aras Kargo Personel Alımı 2014

Aras kargo personel alımı 2014 yılı için işsizler adına oldukça önemli bir umut olmuştur. Şirket personel alımında fırsat eşitliğini benimsemiş bir durumdadır. Bu ilke prensibine göre eleman ihtiyacını karşılama yoluna gitmektedir.

Aras Kargo’da işe başlama süreci

Aras kargo şirket politikası olarak 2008 yılından bu yana kişisel performansın ölçülmesi adına İnsan Kaynakları modülü üzerinden personel çalışmalarını yürütmektedir. Bu modülün gereği olarak personel yılda iki kez değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirilmeler ile personele gerekli uyarılar ve ödüller verilerek şirketin verdiği hizmetin kalitesinin artırılması yoluna bu yolla gidilmektedir.

Aras Kargo’da işe başlamak için bazı aşamalardan geçmek gerekmektedir. Bunlardan ilki kariyer.net ve yenibiriş.com adreslerinde ve Aras Kargo’nun internet sitesindeki insan kaynakları bölümünden iş başvurunda bulunmaktır. Daha sonra araskargo-is-basvurusu yapılan başvurular incelenerek sıralı mülakatlara geçilir. Mülakatlar sırasında kişilik envanteri uygulanan aday personellerin içlerinden aranan kriterlere uygun olanları seçilerek teklif yapılacak aday statüsü konumuna getirilir. Teklif yapılacak aday referans kontrolünden geçirildikten ve ücret belirleme çalışmasının yapılmasının ardından yazılı iş teklifinin sunulması ile başvuru süreci tamamlanır. Bu şekilde gelişen sürecin ardından aday personeller çalışan personel konumuna getirilerek çalışanın en iyi koşullarda değerlendirilmesi yoluna gidilir. 2010 yılından beri tüm çalışanlar yılda iki kez kontrol edilme işlemine tabi tutulmaktadır. Bu incelemeler sonucunda personelin şikâyet ve istekleri doğrultusunda şirket politikası değişebileceği gibi çalışan kişilerde de değişiklik yoluna gidilebilmektedir.

Bu şartlar altında Aras Kargo’nun çalışanı olmak isterseniz aşağıdaki linkten iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aras Kargo Personel Alımı 2014 Başvuru Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!

 

Paylaş

2
Kimler Neler Demiş?

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
haydar ünlü

şöförlük iş arıyorum

SALİHA BEYOĞLU

sizlerle çalışma istiyorum.