Apple Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

0

Apple Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Teknoloji devi Apple’da çalışmak pek çok insanın hayali Bilişim ve Yazılım sektöründe çalışan ya da bu alana gönül vermiş kişiler için ne yazık ki Apple’da çalışmak ciddi bir hayal gibi gözükse de bunu başaranlar da var.

Apple Çalışanları Ne İş Yapar?

Apple çalışanıysanız belirli bir iş takviminiz ve çalışma grubunuz vardır. Teknolojiye yön veren bir firmada çalışıyorsanız kesinlikle yeni teknolojiler üretmelisiniz.

Apple’da çalışan herkesin farklı görevleri ve grupları vardır. Kendilerine verilen görevleri yerine getirirler. Çalışma sistemi ise Türkiye gibi değil Apple Park içerisinde çok amaçlı spor salonu, cafeler ve daha farklı mekânlar vardır. Sabah 8 Akşam 17.00 gibi çalışma stili yoktur. Çalışanlar daha serbest bir anlayış içerisindedir.

Apple Çalışanları Nerelerde Çalışabilir?

Apple merkezinde çalışanlar tamamen şirketin menfaatleri için hareket ederler. Çalışma alanınız tektir Apple markasını daha iyi noktaya taşımak ve geliştirmek.

Apple sadece telefon alanında değil farklı alanlarda da yazılımlar üretmektedir. Sizde bu alanlarda görev alarak çalışabilirsiniz.

Apple Çalışanları Ne Kadar Maaş Alır?

Apple çalışanlarına en sık sorulan soru ise maaştır. Apple gibi bir şirkette çalışıyorsanız kesinlikle çok para kazanıyorsunuz demektir.

Apple çalışanlarının maaşı 309 bin 113 dolar yani 1 milyon 421 bin 919 TL arasında değişiyor. Elbette bu rakamlar Apple çalışanlarına yıllık olarak veriliyor.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir