AÖF Para İade Dilekçesi

1

İade Dilekçe ÖrnekleriAide etmek istediğiniz ürünler için nasıl bir dilekçe yazmanız gerektiğini bilmiyormusunuz? Resmi kurumlarla ilgili iade işlemlerinizi dilekçe yazarak bildirmek mi istiyorsunuz? Bu durumda istek ve dileklerinizi iade dilekçesi yazarak bildirmelisiniz. Sitemizdeki dilekçe örnekleri sizlere istediğiniz bildirimleri kolaylıkla yapabilmeniz için tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarladık.

Sizlerin tek yapması gereken, durumunuza en uygun dilekçe örneğini bulmak dilekçe örneğinin üzerine tıklamak. Ardından dilekçe örneği bilgisayarınıza inecektir.

İade Dilekçesi

İNDİR

T.C

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI’NA

ESKİŞEHİR

İstanbul Üniversitesi Gıda Teknolojisi mezunuyum Anadolu Üniversitesi İşletme bölümüne dikey geçiş yapmak için vakıflar bankasına 280.00 tl para yatırdım, başvuru türünü dikey geçiş (lisans ögrenimine hazırlık programı ) yerine ikinci üniversite yaptıgım için başvuru bedelini yanlış yere yatırdım ödedigim paranın halk bankası İstanbul ..(merkez)…. şubesi hesap numarası 000000 nolu hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 

 

 

Saygılarımla

Adı SOYADI

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "AÖF Para İade Dilekçesi"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

2016 ve 2017 dilekçe örneği arkadaşlar yeni aldım aof bürosundan en iyisi bu