Antares İş Başvurusu 2013

0

Türkiye’nin en büyük alış-veriş ve yaşam merkezlerinden bir tanesi olan Antares AVM Ankara’nın yeni parlayan yıldızı olarak tanımlanmaktadır. Giyimden kozmetiğe, dekorasyondan elektroniğe birçok ünlü markayı bünyesinde barındıran merkez bunların yanı sıra restoran ve eğlence mekânlarının dayanılmaz hazzını kamuya cömertçe sunmaktadır.

 

Antares İş Başvuru süreci

AntaresAvm bünyesinde istihdam edilmek istiyorsanız hayalleriniz sizden sadece bir tık uzakta. Öncelikle AntaresAvm’ye ait resmi web sitesini ziyaret ederek kurumsal adlı alt menüye giriş yapmalısınız. Mevcut sayfanın sağ üst bölümünde bulunan insan kaynakları butonunda Antares İş Başvurusu 2013 formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve bu formu doldururken sizi en iyi anlatabilecek özelliklerinizi göz önünde tutmayı unutmamalısınız. Ardından sizleri en iyi şekilde pazarlayabilecek referans kişi, kurum ve kuruluşları özenle antres seçmelisiniz. Antares iş başvurusu 2013 formunu doldurduktan sonra iletişim kurmak maksadı ile verdiğiniz telefonlardan sizlere ulaşılarak iş görüşmesine davet edileceksiniz. Bu iş görüşmesinde sizlerin el becerileri ve ilgi alanlarınız hakkında sorular sorularak sizlere en uygun bölümler belirlenmektedir. Başarılı bir görüşmeden sonra önceden belirlenmiş olan bölümünüze en kısa sürede başlamanız için gerekli evrakların bir listesi sizlere verilir ve bu belgeleri ilgi bölüme teslim etmeniz istenir. Belgeleri teslim ettikten sonra artık işe başlamaya hazırsınız.

Eğer sizde Antares AVM ailesine katılıp bu ekibin bir üyesi olmak istiyorsanız hemen AntaresAVM’nin resmi web sitesine girerek Antares İş Başvurusu 2013 formunu doldurup kariyerinizde yeni ve güzel bir sayfa açabilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir