Ankamall İş Başvurusu 2013

0

Ece grup tarafından Ankara ili sınırları içerisinde yapılan Ankamall alışveriş, kültür ve sanat, eğlence ve restoran hizmetleri ile kendini başkent halkına sunmaktadır. İçerisinde birçok ünlü markayı barındıran merkez kendi bünyesinde eleman çalıştırdığı gibi mevcut firmaların kendi inisiyatifleri doğrultusunda da istihdam sağlayabilmektedirler.

 

Ankamall iş başvurusu 2013 nasıl yapılır?

İlk olarak Ankamall bünyesinde mi yoksa merkez içerisinde bulunan mağazalarda mı çalışmak istediğinize karar vermelisiniz. Eğer kararınız Ankamall bünyesinde çalışma yönünde ise ilk olarak Ankamall resmi web sitesine girip merkez hakkında ayrıntılı bir bilgi edinmelisiniz. Daha sonra sitenin sağ üst köşesinde bulunan iletişim bilgilerinden mağazanın bulunduğu bölgeye giderek çalışma ortamını görmeniz size bir fikir sunacaktır. ankamall Akabinde merkez içerisinde bulunan mağaza müdürlüğüne giderek insan kaynakları masa şefi ile irtibata geçerek iş talebinizi iletmelisiniz. Ankamall iş başvurusu 2013 formunu doldurup departman şefine teslim edip ve ardından kararlılığınızı ve isteğinizi gösterecek birkaç kelam ederek yetkiliyi etkileme yöntemini de ekstradan yapabilirsiniz. Bütün bunlardan sonra iş talebinize olumlu bir yanıt alırsanız gerekli işlemleri yerine getirerek iş başı yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise merkez içerisindeki firmalara bireysel başvuruda bulunmaktır. Bu konuda çeşitli iş ilan sitelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi Ankamall’a giderek mağaza yöneticilerine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Sizde insanlarla iç içe olmak ve hızlı tempoda hayatın belli bir yerinde kendinize ait bir şeyler bulmak istiyorsanız Ankamall’un nitelikli personel kadrosu ihtiyaçlarınıza cevap vermeye yetecektir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir