Anadolubank İş Başvurusu 2013

0

Sektörde bulunan önemli bankalarda biri olarak karşımıza çıkan Anadolubank, müşterilerine pek çok konuda hizmet eden bir bankadır. Bireysel, işletme, ticari ve tarım alanlarında müşterilerinin yanında olan banka, resmi internet sitesi üzerinden birçok işlemin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bireysel ve kurumsal kredi imkanları ile müşterilerine maddi açıdan yardımcı olan Anadolubank, müşteri odaklı hizmetleri ile her zaman için kullanıcılarının yanında olmaktadır. Ayrıca belirli dönemlerde bünyesinde yer alan açık pozisyonlar için personel alımı yapan banka, gerekli koşulları sağlayan adayları değerlendirmeye almakta ve görüşmeler de istenen özellikleri sergileyen adaylara iş olanağı sağlamaktadır.

Anadolubank iş başvurusu nasıl yapılır?

Anadolubank bünyesinde yer alan iş başvurularına talepte bulunmak için öncelikle yapılması gereken bankanın resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden CV oluşturulmasıdır. Başvuru yapan adayların anadolubank öncelikle CV oluştur seçeneği ile kendilerini tam olarak tanımlayan bir CV oluşturmaları gerekmektedir. Bunun ardından oluşturulan CV, insan kaynaklarında bulunan yetkili personeller tarafından değerlendirilmeye alınmakta ve uygun görülen adaylar, mülakat için görüşmeye çağrılmaktadır. Mülakat sırasında banka tarafından aranan özelliklerin adayda bulunması ardından işe alım gerçekleşmekte ve aday banka bünyesinde bulunan açık pozisyonlardan birine yerleştirilmektedir.

Diğer yandan CV oluşturmak için öncelikle internet sitesi üzerinden üye kaydı yapılması gerekmektedir. Bunun ardından kayıt olunan üye ismi ile sisteme giriş yapılmakta ve CV oluştur bölümünden iş başvurusunda bulunmak için gerekli CV oluşturulabilmektedir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir