Anadolu Efes Mülakat Soruları

0

Anadolu Efes Mülakat Soruları

Anadolu Efes mülakat soruları

1969 yılından beri ülkemizde bulunan Anadolu Efes bilinen ilk yerli bira üretim fabrikasıdır. Günümüzde hala bu önemli yerleri korumaktadırlar. Artık alkolsüz ve malt biralarda üretmektedirler. Ülkemizin hemen heryerinde satış noktaları bulunmakla birlikte yurtdışına da bira satmaktadırlar. 80 li yıllardan sonra Efes Pilsen adını alan ürünlerini artık tanımayan yok. Efes fabrikalarında ya da sahalarında birçok farklı bölümden mezun olarak çalışmak mümkün. En çok saha satış ve pazarlama alanında elemana ihtiyaç duysalar da satın alma, üretim, şişeleme, insan kaynakları, finans gibi departmanları içinde kalifiye elemanlara ihtiyaçları her zaman bulunmaktadır. Bunlardan yola çıkarak ve Anadolu Efesin kurumsallığında olmak istediğiniz bir kariye hayaliniz var ise yazının devamında araştırdığımız mülakat soruları ve tekniklerini dikkatle okumanızı öneririz. Nedir Anadolu Efes mülakat soruları?

Diğer mülakat sorularına ve mülakat deneyimlerine buradan ulaşabilirsiniz!

Departmanınıza ait CV Örneklerine buradan ulaşabilirsiniz!

Anadolu Efes mülakatları

Anadolu Efes genelde mülakatlarında zorlayıcı değildir. Daha önce mülakata girenlerden de araştırdığımız kadarıyla önce bir telefonla mülakat yapıyorsunuz. Bu aşamada daha çok ne yaptığınız nerede oturduğunuz nasıl gelip gideceğiniz gibi sorular soruluyor. Konuşma tarzınız, uslübunuza göre mülakata davet ediliyorsunuz. Davet edildiğinizde ise birebir mülakat gerçekleşiyor. Genelde İK müdürü ile yapılan birebir görüşmeler bazen başvurduğunuz departmanın şefi ve müdürünün katılmasıyla biraz kalabalıklaşabiliyor bu aşamada ise size yöneltebilecekleri sorular şu şekilde;

  1. Tanzim teşhir elemanı olarak çalışmak ister misiniz ?
  2. Neden satış pozisyonu? Şirketimiz ile çalışmak istemeyen kobiyi nasıl ikna edip bize kazandırırsın?
  3. En zayıf yönleriniz nelerdir?
  4. Ne kadar ücret istiyorsun ?
  5. Neden Anadolu Efes’te çalışmayı istiyorsunuz?

Anadolu Efes Mülakatına daha önce katılan arkadaşlar bizlerle Anadolu Efes Mülakatı deneyimlerini paylaşabilir, diğer arkadaşlara destek olabilir:)

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir