Amerika İşçi Alımı 2014

Rüyalar ülkesi olarak bilinen amerika bu yıl 55.000 kişiye amerika’da çalışma fırsatı sunuyor. 2014 yılının başında gerçekleşecek olan bu işe alıma başvurular başladı bile. Sizde çok geçmeden aşağıdaki formu doldurun bu rüyaya dahil olma fırsatı edinin!!!

Amerika Birleşik Devletleri, azalan genç nüfusunu dengelemek ve iş gücü elde etmek için dış ülkelerden çalışan almaya devam ediyor. Türkiye’ye ayrılan bu yıllık kontenjan ise 55.000 civarında olacak.  Ülkemizde yetersiz iş imkanları ve insan haklarına olan duyarsızlıktan dolayı bir çok vatandaş yurt dışında çalışmak için tüm fırsatları değerlendiriyor. Yurt dışındaki ülkelerden ilk tercih sırasında yer alan ülke ise kuşk

Sizde amerikan vatandaşı olmak ve orada çalışmak istiyorsanız, Sizden istenen tek şey Lise mezunu olmanız! Eğer lise mezunuysanız, aşağıdaki proseslere göz atın ve amerika çalışma formu olan Green Kart başvuru formunu hemen doldurun!usuz Amerika Birleşik Devletleri!

Green Card çekilisine katilarak siz de ABD de yasama ve çalisma imkanina kavusabilirsiniz!

Amerika İş başvurusu Nasıl Yapılır?

Amerika’da yaşamak ve çalışmak için başvuru süresi dolmadan hemen başvurun! Aşağıdaki formu doldurduktan sonra, gerekli bilgilere göre sizinle direkt irtibata geçilecek. Bireysel başvuru yapabileceğiniz gibi, evli iseniz “evliyim” seçeneğini seçerek eşinizi ve çocuklarınıza da Amerika’da çalışma ve yaşama hakkı tanıyabiliryorsunuz.

Başvurunuz incelendikten sonra, kabul edilirseniz hayatınız boyunca serbest bir şekilde giriş ve çıkış yapabileceksiniz.

Green Card çekilişine katılarak siz de ABD de yaşama ve çalışma imkanına kavuşabilirsiniz!