Akbank Personel Alımı 2014

1

 

Akbank Personel Alımı 2014

1948 yılında Sabancı holding bünyesinde kurulan ve varlığını günümüze kadar sürdürmüş bir banka olarak Akbank, her geçen gün artan gücüne güç katmak amacı ile çalışmalarını yürütmektedir.


Yapılan atılımlar neticesinde her geçen gün artan şube sayısı da eklendiğinde, bankanın sürekli bir personel ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla Akbank personel alımı 2014 yılında da devam edecektir.

2014 yılı için Akbank iş pozisyonları
Akbank Personel Alımı 2014
Akbank yıllardır sürdürdüğü bankacılık deneyimini yeni nesillere aktarmak ve daha dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olmak adına her yıl kadrosuna yeni elemanlar katmaktadır. Akbank kadrosuna alacağı personeli, gelişime ve değişime açık, esnek çalışma saatlerine uygun, iletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş, alanında gerekli bilgi birikimine sahip, uzman olmasa da uzman görüşlere sahip kişiler arasından kendine güvenen adayları çeşitli eğitim ve mülakatlar sonucunda belirlemektedir.

Akbank süregelen personel ihtiyacını çeşitli internet sitelerinde özgün tuttuğu iş pozisyonlarına yapılan başvurular vasıtasıyla gidermektedir. Aynı zamanda Akbank internet sitesindeki insan kaynakları bölümünden de açık iş pozisyonlarına bakabilir ve açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank’ta işe alımlar ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki deneyimli personellerin işe alımıdır. Bu adaylarda aranan özellikler; üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak, konusunda deneyim sahibi olmak ve pozisyonun gerektirdiği teknik ve fonksiyonel yetkinliklere sahip olmak şeklinde sıralanmaktadır. Deneyimsiz personel ise üç kategori de değerlendirilir. Bu kategoriler; asistan, yönetici adayı ve müfettiş yardımcısı pozisyonlarıdır.

Başvuru linki internet explorer 6 ve üzeri versiyon tarayıcılarda çalışmaktadır;

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
esra yıldız

merhaba yer olarak nereler var bildirebilirmisiniz