Akbank İş başvurusu

0

AKBANK İş başvurusu

Akbank 2016 döneminde büyümesini %50 daha da artırarak bankacılık sektöründe yeni istihdamlar oluşturmaktadır. Her sene açtığı yeni 50-70 şube ile büyük gelişim göstererek birçok kişiyi bankacılık sektöründe istedikleri hedefi ulaştırmayı amaçlıyor. 1948 yılında ilk kez kurulan ve o zamandan bu yana istikrarlı gelişim gösteren Akbank’ı arkasında yılların verdiği personel tecrübesi bulunmakta. 1000’e yakın şubesi ile binlerce bankacıyı kariyerinin zirvesine taşıyan Akbank personel alımını açık bırakarak bünyesine ve ülkemize yeni bankacılar katıyor.

Akbank için teknolojiyi kullanan, güvenli, istikrarlı bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, inisiyatif sahibi, yasalara uyan hareket eden personellere ilgi duymaktadır. Akbank gibi saygı gören ve hızla büyüyen bir bankada çalışmak herkesin isteyeceği şeyler arasında ilk sıraya yerleşir bir istektir. Bu yüzden düzenli alımlar olsa da Akbank’ta çalışmak isteyenlerin başvuru formlarını doldurmaları gerekir.Böylece Akbank ailesine katılmak için ilk adımı atmış olur.

akbank

Akbank’ın personellerinde aradığı özellikler;

  • 4 yıllık örgün eğitim veren alanlardan mezun olmak,
  • alanında uzman olmak
  • istemek,
  • pozisyonuna uygun disiplinli çalışmak gibi birkaç özelliktir.

Akbank ailesine katılmak için aşağıda sizin verdiğimiz linkler bağlantı kurup CV yollayın. Uygun görüldüğünüz taktirde sürekli artan çalışan sayısına sizde katılın. Kariyer yapmak isteyen ve deneyimi olan herkese fırsat sunan Akbank’ta çalışmak ayrıcalıktır. Yeni işiniz hayırlı olsun.

AKBANK İş Başvuru Formu

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir