Adnan Öztürk Ne İş Yapar?

0

Adnan Öztürk Ne İş Yapar?

1963 yılında dünyaya gelen Öztürk, eğitimini Petrol Mühendisliği bölümünde yapmıştır. Galatasaray Spor Kulübünde yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapmıştır.

Bunların dışında Öztürk, Galatasaraylılar Derneği, GS Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti, GS Yardımlaşma Sandığı Mütevelli Heyeti, GS Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev yapmaktadır. Bunların dışında Öztürk GS Onur Madalyasına sahip olan Öztürk başarılı bir kişiliğe sahiptir.

Adnan Öztürk Kimdir?

İş adamı olarak tanınmaktadır. Bunun yanında Galatasaray bünyesinde yönetimde pek çok farklı görevde bulunduğu bilinmektedir.

Adnan Öztürk Görevleri

Galatasaray Spor Kulübünde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmış bunun yanında iş adamı olarak bilinmektedir.

Adnan Öztürk Kaç Saat Çalışır

Yönetim kurulu görevinin yanı sıra iş adamlığı kimliği ile tanınan Öztürk, günlük işleyişini ofisinde geçirmektedir. Bunun dışında toplantı ve gerekli durumlarda Galatasaray’da bulunmaktadır.

Adnan Öztürk Nerelerde Çalışır

Kendi ofisinde ve Galatasaray’da görev almaktadır.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Öncelikle Galatasaray bünyesinde görev alabilmek için belli alanda uzmanlıklar ve yetkinliklerin olması gerekmektedir. İş adamı unvanına sahip olan bireylerin daha sonradan Galatasaray kulübüne katılması ve genel kurulda adından söz ettirebilmesi için gerek manevi gerekse maddi açıdan kendini kabule ettirmiş olmaları gerekir. Bu yetkinliklere sahip olan kişiler hem kulüp bünyesinde hem de kendi iş yaşamında birtakım avantajlar ve kazanımlara sahip olacaklardır.

Tum Ozgecmis Orneklerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir