Acun Medya İş Başvurusu

0

Acun Medya İş Başvurusu

Acun Medya ismini yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı’dan alan, her geçen gün adından daha çok bahsettirmekte ve büyümekte olan tanınmış bir kuruluştur. O Ses Türkiye, Survivor, Yetenek Sizsiniz gibi programlarla Türkiye’de adını en çok duyuran ve en büyük izleyici kitlesine ulaşmayı başarabilen şirket konumunu korumaktadır. Artan izleyici talebine karşılık büyümesi zorunlu hale gelen çalışan kadrosunu giderek genişletmektedir. Belli aralıklarla personel alımı ve çalışan alımı duyuruları yapılmaktadır.

Acun Medya İş İlanları 2018

Acun Medya kuruluşundan bu güne Türkiye’nin en başarılı medya kuruluşları arasında yer almıştır. Büyümek ve kendini geliştirmek amacıyla attığı her adımın karşılığında beklediği ilgi seyircileri tarafından fazlasıyla karşılanmıştır. Zaman zaman ihtiyaç duyduğu vakitlerde iş alımı ilanları yayımlamaktadır.

Deneyim şartı aramaksızın, bay bayan, ilköğretim, lise, lisans ve ön lisans mezunu her kesimden iş başvurusu almakta ve değerlendirmektedir. Acun Medya kuruluşu resmi sitesini takip ederek ekran yüzü, kameraman, tercüman, prodüksiyon, metin yazarlığı, editörlük, finans personelliği gibi çeşitli ve geniş bir kadroda alım yapmaktadır.

Acun MEDYA CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

İş Başvurusu Nereden Yapılabilir?

Acun Medya tarafından belli zamanlarda yayımlanan iş ilanlarına kuruluşa ait internet adresi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir, boş olan pozisyonları, hangi nitelikte eleman arandığını görebilir, takip edebilirsiniz. İlgili bağlantıdan girmek istediğiniz kadro için seçiminizi yapmalı ve sizden istenen belgeleri doğru, eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Sizden istenen özel bilgilerinizi(CV) en doğru ve düzgün biçimde yazabilmek için gerekli makalelere başvurabilirsiniz. Medya ekibinin insan kaynakları başvurunuzun ayrıntılı değerlendirmesini yapıp size geri dönüş sağlayacaktır.

Acun Medya İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir