Acıbadem Hastanesi İş Başvurusu

0

Acıbadem Hastanesi İş Başvurusu

25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren ve sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen özel kurumlarından biri olan Acıbadem Hastanesi, sağlık sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarabildi. Acıbadem Hastaneleri’nden bugüne kadar çeşitli il ve bölgelere toplam 30 tane açıldı ve hala daha yeni hastanelerin açılması hakkında projeler ve çalışmalar sürüyor.

Acıbadem Hastaneleri’nin bu büyüme çalışmaları ayrıca birçok kişeye de iş bulma fırsatı doğuruyor. Aynı zamanda bu sağlık firmasının büyümesi de personel alımını bir gereksinim olarak karşısına çıkarıyor. Acıbadem Hastaneleri ülkemizde çeşitli yerlerde bulunuyor. İstanbul, Bodrum, Ankara, Kayseri, Bursa, Adana, Eskişehir gibi büyük şehirlerde bulunan Acıbadem Hastanesi, kalitesinden dolayı ve uygun çalışma imkanlarından dolayı her gün binlerce iş başvurusu alıyor. Siz de burada çalışmak istiyorsanız Acıbadem Hastanesi’nin insan kaynakları sayfasından açık pozisyonlara bakıp bu pozisyonlara başvuru yapabilir ve Acıbadem Hastanesi’nin bir personeli olabilirsiniz. Sanıldığının aksine Acıbadem Hastanesi devamlı sağlık personeli değil arada idari personellere de ihtiyaç duyuyor.

Acıbadem Hastanesi başvuruları kendi web sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasından kabul ediyor. Bu web sitesinden açık pozisyonlara başvurabilirsiniz. Ancak bunun için siteden bir üyelik almanız ve site içi CV’yi de hazırlamanız gerekebilir. Sizlere aşığıda vereceğimiz siteden Acıbadem Hastanesi’nin açık pozisyonlarını görebilir ve üye olmak kaydıyla başvurularınızı bu siteden yapabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi insan kaynakları sitesi

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir