Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Ne İş Yapar?

0

Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Ne İş Yapar?

Yeni bir başlangıç yapmak isteyenler ve iyi bir kariyer seçmek isteyenler için Abdi İbrahim Tıbbi tanıtım temsilciliği öne çıkmaktadır.

Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Görevleri

Tıbbi ilaç tanıtımı ile görevli olan Abdi İbrahim tıbbi tanıtım temsilcisi üretilen ve denemeleri biten ilaçları doktorlara tanıtarak hastalarla buluşmasını sağlamaktır.

Abdi İbrahim CV Örneklerine ve Bos CV Sablonlarina Buradan Ulaşabilirsiniz!

Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Kaç Saat Çalışır?

Gün içinde hastanelerin yani polikliniklerin açık olduğu dönemlerde doktor ziyaretleri yapacakları için polikliniklerin açık olduğu dönemlerde sabah 09:00 ila akşam 17:00 arasında çalışırlar

Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Nerede Çalışır?

Hastaneleri dolaşmak ve muayenehanelerde doktorlar ile görüşme yapacakları için genel çalışma alanlarının hastaneler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Olarak Çalışmak İçin Aranan Özellikler

Son dönemde tıbbi tanıtım temsilcisi olarak çalışmak için üniversitelerin ya da liselerin sağlık bölümlerinden mezun olmuş olmak aranan ilk tercih nedenlerine dönüşmüştür. Fakat geçmiş dönemde bu alanda çalışmaya başlamış sağlık bağlantılı okullardan mezun olmayan çalışanlar mevcuttur.

Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Satış odaklı bir çalışma olduğu için bu alanda primler ve satış yüzdeleri büyük değişiklik gösterebilmektedir. Kişinin sahip olduğu satış becerisi ve yetenekleri göz önünde bulundurularak maaşının oranını hesaplamak çok değişken olabilir. Fakat tıbbı satış temsilcilerinin ortalama standart maaşlarının 2000 Türk lirası ila 3500 Türk lirası arasında değiştiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Diğer Mesleklere Buradan Ulaşabilirsiniz!


Mesleklere Göre Örnek CV’ler

 Diğer Mesleklere Göre Hazırlanmış CV Örneklerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir