Abdi İbrahim Mülakatları

0

Abdi İbrahim Grup Mülakatı

Ülkemizde ilaç üretimi yapan oldukça köklü bir firmadır. Sadece insanlar için değil hayvansal ilaçlarda üreten firma bir çok farklı departman için eleman alımı yapmaktadır.

İlaç sektöründe iş yaptığından daha çok kimya mezunlarını işe almaktadır. Bir çok farklı yerde yeri olması ile alımları oldukça fazla olmaktadır. İşe başvururken insanlar direkt olarak gidip görüşüp bilgilerini verebilirken kolaylık sağlaması için internet üzerinden de iş başvurusu yapılabilinmektedir. Ancak başvurudan sonra bir kaç farklı mülakattan geçmeniz gerekecektir.

Abdi İbrahim Mülakat adımları nasıldır ?

İlk olarak denildiği gibi iş başvurusunda bulunulmaktadır. Başvuruda gönderdiğiniz öz geçmişiniz ve başvurduğunuz pozisyona uygun olduğunuz düşünülür ise telefon ile görüşme yapılmaktadır. Bunun amacı telefonda kendinizi nasıl tanıtıp ifade ettiğinizi ölçmekle alakalıdır. Görevli için yeterli bulunması ile vermiş olduğunuz mail adresinize online sınav gönderilmektedir. Sınav yapıldıktan sonra sonucu yeterli görüldüğü taktirde sözlü mülakata çağırmaktadırlar.

Burada da iki farklı şekilde önce toplu bir kaç tane çağırılan kişi ile ve sonrasında bire bir mülakat sonrasında istenilen özelliklerde görüldüğünüz de departman müdürü ve insan kaynakları müdürü ile görüşmeniz sağlanmaktadır. Bunlardan da elbette ki başarı ile geçmeniz gerekecektir. Böyle köklü ve başarılı bir şirket olmak ve en kaliteli, kalifiyeli ve yeterli kişiyi işe almak için oldukça zorlu uzun bir mülakatı başarı ile tamamlamanız gerekecektir. Bunun ardından çalışma hayatınız başlayacaktır.

Abdi İbrahim Mülakat Sorularına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir