3. Havalimanı İş İlanları

0

3. Havalimanı İş İlanları

Yapımı devam etmekte olan 3. Havalimanı için personel alımları başladı. Ülkemizin en büyük havalimanı olacak 3. Havalimanı için İstanbul’da bir yandan inşaatı devam ederken diğer yandan personel alımları daha şimdiden başladı. 29 Ekim 2018 tarihi itibari ile İstanbul 3. Havalimanının faaliyete geçeceği bekleniyor. O nedenle sayısı binleri aşkın çok sayıda istihdam sağlanacağı ilgili kurum kuruluşlar tarafından belirtildi. Yüz binlerce kişinin istihdamı sağlanacağı İstanbul 3. Havalimanı için şimdiden başvurabilirsiniz.

İstanbul 3. Havalimanı için binlerce güvenlik görevlisi, makam şoförleri alımları yapılmaktadır. Eğer güvenlik görevlisi olarak başvuru yapacaksanız aşağıda şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

  • Güvenlik kimlik kartı sahibi olmak,
  • Yaşı 35 yaşını geçmemiş olmak,
  • Boyun ve kilonun orantılı olması,
  • Adayın sağlığı güvenlik işini yapabilmesine elverişli olması,
  • Askerlik görevini tamamlamış olması,
  • Diksiyonu iyi derece olması gibi şartlar aranmaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun olan adayların güvenlik görevlisi için başvuruları değerlendirilecektir. Çalışanlara oldukça dolgun ücret saplanacak. Çalışanlar eğer isterlerse kalabilecekleri lojman imkanlarına da sahip olabileceklerdir.

3. Havalimanı CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Makam şoförlüğü için ise, başvuru yapacak adayların en az 6 yıl makam şoförlüğü konusunda tecrübeleri bulunması, en az lise mezunu olmaları, seyahat engeli olmaması ve askerliklerini tamamlamış olmaları şartları aranmaktadır.

Başvurularınızı internet ortamı üzerinden ilgili resmi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurularınız onaylandığı taktirde sizlere iletişim bilgilerinden mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.

3. Havalimanı İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir