2. Hafta Seminer Dilekçesi

0

İkinci Hafta Hafta Seminer Dilekçesi

Her yıl Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen seminerlerin öğretmenler tarafından hangi ilde alınmasına olanak sunan uygulama sayesinde artık öğretmenler ilk hafta semineri hangi adreste ikinci hafta semineri hangi adreste almak istediğini belirleyerek bunu Milli Eğitim Bakanlığına sunabilir.

İkinci Hafta Seminer Dilekçesi Nedir? Neden Yazılır?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından getirilen bu uygulama öğretmenler tarafından memnuniyetle karşılanmış olup, birkaç prosedür uygulaması ile ilk hafta başka bir ilde alınan seminer eğitimi ikinci hafta artık başka bir ilde alınabilecek. Bu amaçla hazırlanacak olan 2. hafta seminer dilekçesi ile seminerin ilini siz de belirleyebilirsiniz.

İkinci Hafta Seminer Dilekçesi Ne İçin Kullanılır Ve Nasıl Yazılır?

Öğretmenin kendisi tarafından hazırlanan bu dilekçenin içerisinde seminerin hafta hafta nerede alınacağının arzı dilekçede yer almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı yıl sonunda 2. hafta seminer dilekçesi ile seminerin hangi ilde alınacağını belirleyebiliyor.

İkinci Hafta Seminer Dilekçesi Nereye Teslim Edilir

Milli Eğitim bakanlığı kadrosunda hangi bölüm öğretmeni ise onu yazarak dilekçede belirtmelisiniz. Bakanlığın almış olduğu karar sonrasında hangi tarihler arasında hangi ilde seminerlere katılmayı istiyorsanız dilekçede onu belirterek 2. hafta seminer dilekçesini hazırlayabilirsiniz. Tüm bu bilgileri detaylı ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda siz de semineri hangi il ve okulda almak isterseniz, dilekçe sayesinde bunu siz belirleyebilirsiniz. Getirilmiş bu uygulama ile öğretmenler hem tatil hem seminer yaparak eğitim sürecini başarı ile geçiyor.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir