1.Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Daimi İşçi Alım İlanı

0
[ads]

Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı, 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı daimi işçi alım ilanı ile toplamda 194 kişiye iş kapısı açtığını duyurdu. Bu ilana göre; 2 uçak, 4 elektronik, 2 malzeme ve metalürji, 7 makine mühendisi, 2 mekatronik, 2 elektronik, 4 makine teknikeri, 5 elektrik, 5 uçak elektroniği, 54 uçak bakım, 45 metal teknolojisi, 53 makine teknolojisi teknisyeni, 9 sıhhi tesisatçı ve 2 mobilya imalatçısı Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nda çalışma şansı bulacak.

 

Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı işçi alımı

Bu iş talebine başvuracak adaylar İl/şube müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında gerçek dışı belgeler sunanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurusu kabul edilen adaylardan böyle bir durumu olanlar varsa işe alım süreçleri derhal iptal edilecektir. Bu gibi kişiler hakkında başvuruda bulunulan kurumun işlem yapma yetkisi saklıdır. Taleplerin alımında KPSS 2012 P3 puan türünün geçerli olacağı belirtilmiştir.

1.hava ikmal-is basvurusuİş başvurusunda bulunan adaylardan başvuruları kabul edilenler nihai listede kendine yer bulabileceklerdir. Nihai listedeki işçi adaylarının değerlendirilmesi de eğitim, tecrübe, öncelik durumu gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılacaktır. Adayların belirtilen özelliklerini gösterir belgeleri sözlü ve yazılı sınavdan önce ilgili kamu kurumuna vermeleri gerekmektedir. İş için başvuruyu ise aşağıdaki linkten yapabilirler.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir